facebook twitter Google Plus
Cesur Ve Güzel 18. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

Cesur Ve Güzel 18. Bölüm 2. Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yükleniyor...
Cesur Ve Güzel 18. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Star Tv'nin yeni dizisi Cesur ve Güzel 'in 18. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Heyecanla bekleidğimiz Cesur ve Güzel yeni bölümü ile 16 mart perşembe akşamı kaldığı yerden tüm heyecanı ile devam edecek.Cesur annesinin başına gelen talihsiz ölümle büyük bir şok yaşar. Tahsin Korludağ ise olayın baş sorumlusu olarak göz altına alınır. Cesur yaşadığı bu acıyla yanıp kavrulmaktadır. Cesur'un yaşadığı bu acıdan Sühan'da nasibini alır. Cesur sonunda Sühan'ı terk eder. Cesur'un yokluğunu fırsat bilen Sühan yaşanan acı olayın gizemini açığa çıkarmaya çalışır. Bulduğu her delil olayı işin içinden çıkılmaz bir hal alır.


Cesur ve Güzel dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Cesur ve Güzel 18. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Cesur ve Güzel dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Cesur Ve Güzel 18. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Cesur Ve Güzel 18. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Cesur Ve Güzel 18. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Cesur Ve Güzel 18. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Cesur Ve Güzel 18. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Cesur Ve Güzel 18. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Cesur Ve Güzel 18. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Cesur Ve Güzel 18. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Cesur Ve Güzel 18. Bölüm 2. Fragmanı özeti