facebook twitter Google Plus
Cesur Ve Güzel 19. Bölüm Fragmanı 23 Mart
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

Cesur Ve Güzel 19. Bölüm Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Loading...
Cesur Ve Güzel 19. Bölüm Fragmanı özeti:

Star Tv'nin yeni dizisi Cesur ve Güzel 'in 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanla bekleidğimiz Cesur ve Güzel yeni bölümü ile 23 mart perşembe akşamı kaldığı yerden tüm heyecanı ile devam edecek. Kafasındaki soruları gidermek isteyen Cesur yanıtlara bu defa çok yakındır fakat beklenmedik bir kurşun işini bozar. Babasını bir uçurumda bulan Sühan Cesur'a öyle bir şey söyler ki durmasına sebep olur. Sühan ne olursa olsun babasının geçmişine dair bir şeyler bulup Cesur'un hayatını kolaylaştırmasına yardımcı olacaktır. Cesur tekrar Sühan'ın yanında olarak onu asla bırakmayacağını belli eder.


Cesur ve Güzel dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Cesur ve Güzel 19. Bölüm Fragmanı 23 mart fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Cesur ve Güzel dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Cesur Ve Güzel 19. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Cesur Ve Güzel 19. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Cesur Ve Güzel 19. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Cesur ve Güzel, Cesur ve Güzel fragmanı, Cesur Ve Güzel 19. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Cesur Ve Güzel 19. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Cesur Ve Güzel 19. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Cesur Ve Güzel 19. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Cesur Ve Güzel 19. Bölüm Fragmanı neler olacak, Cesur Ve Güzel 19. Bölüm Fragmanı özeti